aktualności :

Inwestycje Powiatu dofinansowane z Budżetu Państwa, funduszy UE i innych źródeł zewnętrznych

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

ul. Kościelna 5b, tel.centrala (33) 875-79-00, (33) 875-78-00

Utworzono: 21 wrzesień 2018 Wydział Kultury, Turystyki i Promocji Kategoria: Kultura i Promocja
Odsłony: 2436

Połowa września to czas, w którym mobilna wystawa „Po dwóch stronach Babiej Góry. Dziedzictwo przyrodniczo - kulturowe”, przygotowana w ramach projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG VA Polska – Słowacja 2014 – 2020, trafiła do Jordanowa.

Wystawa jest prezentowana w salach Miejskiego Ośrodka Kultury w Jordanowie, a jej otwarcie miało miejsce w piątek 14 września i zgromadziło liczną grupę mieszkańców miasta. Zebranych przywitał dyrektor MOK w Jordanowie Jan Hanusiak, założenia projektu i tematykę wystawy omówił Janusz Kociołek, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Funduszy w Starostwie Powiatowym w Suchej Beskidzkiej, a o oprawę muzyczną zadbał Joachim Czarny, młody dudziarz z Sidziny.
Wystawę w Jordanowie można oglądać do niedzieli 23 września.

Jesteś tutaj:   Strona główna Kultura i PromocjaWystawa trafiła do Jordanowa
Zobacz również


klim
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008