aktualności :
Wydział Inwestycji, Drogownictwa i Rozwoju Kategoria: Przetargi
Opublikowano: 10 luty 2020 Odsłony: 108

Przetarg nieograniczony na dostosowanie i poprawę jakości bazy danych ewidencji gruntów i budynków do zgodności z modelem pojęciowym, poprzez kompleksową modernizację ewidencji gruntów i budynków obrębu Osielec w jednostce ewidencyjnej Jordanów.


Dokumentacja postępowania:

ogłoszenie o zamówieniu przesłane do publikacji w duue.pdf

ogłoszenie o zamówieniu opublikowane w duue.pdf

siwz wz.272.1.2020.wg i załaczniki.zip


UWAGA: Oferty należy składać wyłącznie w postaci elektronicznej zgodnie z zapisami siwz.

Klucz publiczny służący do szyfrowania ofert znajduje się w folderze "siwz_wz.272.1.2020.wg i załaczniki.zip"Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum przetargówPrzetarg- Dostosowanie i poprawa jakości bazy danych ewidencji gruntów i budynków do zgodności z modelem pojęciowym, poprzez kompleksową modernizację ewidencji gruntów i budynków obrębu Osielec w jednostce ewidencyjnej Jordanów
Zobacz również

klim

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008