aktualności :
Admin
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 06 październik 2020 Odsłony: 622

ĆWICZENIE RENEGADE - informujemy, że w dniach 6-9 października 2020 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach ćwiczenia nadany zostanie sygnał alarmowy (sygnał akustyczny emitowany przez syreny alarmowe) dotyczące zagrożenia z powietrza.


 
Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 26 czerwiec 2020 Odsłony: 3453

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne
o burzach z gradem (2 stopień zagrożenia):

  • Obszar: powiat suski.
  • Ważność: od godz. 12:00 dnia 26 czerwca 2020 r. do 3.00 dnia 27 czerwca 2020 r.
  • Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%
  • Uwagi: Brak.
 
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 03 kwiecień 2020 Odsłony: 4857

Informuje się że od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania, nieodpłatna pomoc prawna mieszkańcom powiatu suskiego udzielana będzie tylko za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (np. telefon, e-mail, itp.).


Rejestracja do punktów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:00 pod nr tel. 33 875 78 75.

 
Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 26 czerwiec 2020 Odsłony: 3347

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej, informuje, że Prezes Rady Ministrów Zarządzeniem Nr 89 z dnia 25 czerwca 2020 r. wprowadził na terytorium całego kraju drugi stopień alarmowy CRP (BRAVO-CRP) od dnia 26 czerwca 2020 r., od godz. 00:01 do dnia 29 czerwca 2020 r.,  do godz. 23:59. Zarządzony II stopień alarmowy został wprowadzony w celu przeciwdziałania zagrożeniom w cyberprzestrzeni,  w związku z organizacją wyborów prezydenckich w Polsce.

 
Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Informacje i komunikaty
Opublikowano: 26 marzec 2020 Odsłony: 4823

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy,

obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemią, konieczność przebywania  w izolacji, w kwarantannie domowej może być trudnym doświadczeniem dla każdego człowieka, wywoływać lęk, frustrację, złość, napięcie, poczucie bezradności, może też powodować zmiany w zachowaniu.

Jeżeli obserwujecie u siebie, swoich dzieci lub wychowanków zachowania lub emocje,  które budzą niepokój zachęcamy do skorzystania z telefonicznych konsultacji w naszej Poradni.

Poradnia uruchamia od 23 marca 2020 r. konsultacje z zakresu wsparcia w sytuacji kryzysowej, prowadzone przez specjalistów w godzinach pracy Poradni pod numerami telefonów:

PPP Maków Podhalański 33 874 26 06

PPP Jordanów 18 267 47 85

Zachęcamy również do korzystania ze strony internetowej Poradni (www.ppp.powiatsuski.pl) i do zapoznawania się z materiałami przygotowanymi przez pracowników dotyczącymi rozwoju dzieci i pracy nad jego stymulowaniem, a także materiałami dotyczącymi radzenia sobie z różnymi problemami w sytuacjach kryzysowych.


 

Page 1 of 7

<< Start < poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast. > End >>
Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościInformacje i komunikaty
Zobacz również

klim

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008