aktualności :
Biuro Administracyjno Prawne
ROOT» Kategoria: Aktualności Starostwa
Opublikowano: 01 marzec 2021 Odsłony: 585

W związku z wyłożeniem w dniach roboczych od 08 do 26 marca 2021 roku projektu operatu modernizacji Ewidencji Gruntów i Budynków dla obrębów Osielec i Kurów informujemy, że przyjęcia osób zainteresowanych wniesieniem uwag będą odbywać się w reżimie sanitarnym w budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej  po wcześniejszym umówieniu się z wykonawcą modernizacji pod nr telefonu 18 26 71 151. Powyższe podyktowane jest obowiązującym stanem epidemicznym.

Przekierowanie do ogłoszeń zamieszczonych w BIP:

Obręb Kurów - https://spsuchabeskidzka.bip.info.pl/dokument.php?iddok=7393&idmp=142&r=r

Obręb Osielec - https://spsuchabeskidzka.bip.info.pl/dokument.php?iddok=7392&idmp=142&r=r


Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościKOMUNIKAT dotyczący modernizacji EGiB
Zobacz również


klim
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008