Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Opublikowano: 09 październik 2020 Odsłony: 439

Nieodpłatna Pomoc Prawna,

Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie

Starosta Suski informuje, że od dnia 05 października 2020 r. nieodpłatna pomoc prawna w Suchej Beskidzkiej, w Jordanowie oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie w Makowie Podhalańskim zostało wznowione w punktach tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się na wizytę.

Rejestracja do Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Suchej Beskidzkiej, Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w Makowie Podhalańskim oraz do Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Jordanowie odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:00 pod nr tel. 33 875 78 75.

Jesteś tutaj:   Strona główna Archiwum aktualnościNieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie